Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::query() should be compatible with ezSQLcore::query() in /home/waelalsail/luxurylifestyleawards.com/public_html/netcat/system/nc_db.class.php on line 12

Strict Standards: Declaration of ezSQL_mysql::escape() should be compatible with ezSQLcore::escape() in /home/waelalsail/luxurylifestyleawards.com/public_html/netcat/system/nc_db.class.php on line 12
Luxury Lifestyle Awards 2015 / Список участников / Итальянский квартал
Luxury Lifestyle Awards


Итальянский квартал

Котеджний комплекс «Італійський квартал» знаходиться в Києві, біля Дніпра та дубової рощі.


Чому «Італійський квартал»

Індивідуальна котеджна забудова розташована Оболонському районі міста Києва по вулиці Богатирська 32.

Житловий комплекс знаходиться в оточені природного ландшафтного парку що в поєднанні із близькістю великих (р.Дніпро) та малих водойм, створює неповторні ідеальні умови для проживання.

Архітектурна стилістика всіх об’єктів комплексу створена в єдиному стилі. Будівництво здійснюється відповідно до черг будівництва.

Територія житлового комплексу підлягає загальному озелененню та благоустрою із створенням відпочинку, в тому числі дитячих майданчиків.

Котеджний комплекс забезпечується такими видами інженерних комунікацій як міське водопостачання та водовідведення, лівнева каналізація, газифікація, електрифікація, ТВ та інтернет, організовано централізоване освітлення вулиць, забезпечена охорона містечка та створена експлуатаційна організація.

Житлові об’єкти комплексу:

Таунхауси — житло для вибагливих покупців, які шукають альтернативу міській квартирі.

В «Італійському кварталі» таунхауси представлені у лінійному вигляді сімох типів та розмірів. Кожен такий будинок має власний внутрішній двір та місця для паркування автомобілів.

Вілетти мають деяку власну концептуальну відмінність від таунхаузів, а також більшу площу самого будинку та присадибної ділянки.

Вілетти представлені також декількома типами.

Вілли — це розкішні заміські будинки в італійському стилі. Архітектурною особливістю вілли є акцент на дизайні віконних прорізів, класичних арках або колонах біля входу. Вишукані фасади доповнені розумним плануванням внутрішнього простору будинку

Унікальність проекту «Італійський квартал» полягає у тому, що він розрахований на покупців, котрі прагнуть до індивідуалізації концепції свого житла. Основною беззаперечною перевагою комплексу є його розташування: центр міста з миттєвим доступом до магістральних артерій Києва. Це міський квартал з величезною та безпечною територією у дубовому гаю на березі Дніпра, що відтворює атмосферу колоритного району Італії — Тоскани.

Прекрасний природний ландшафт, чисте повітря, комфортні котеджі формують обличчя «Італійського кварталу», його привабливість та винятковість.